- List
- Mixed
- Map
10,000+ Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
$199,900
$199,900
TBD 200th ST SE, Plummer, MN 56748
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$475,000
$449,900
5.6%2495 County Road 5, Carlton, MN 55718
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$62,000
$64,900
4.5%57082 State Highway 23, Sandstone, MN 55072
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$260,000
$269,900
3.7%1409 131st AVE NE, Minneapolis, MN 55449
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$179,000
$189,000
5.3%11xxx 313th AVE, Princeton, MN 55371
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$560,000
$574,900
2.6%33687 Washington ST NE, Cambridge, MN 55008
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$272,000
$264,900
2.7%12775 Ulysses CIR NE, Blaine, MN 55434
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$320,500
$299,900
6.9%27015 Flintwood CIR, Wyoming, MN 55092
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$170,000
$179,900
5.5%33456 Leisure DR, Cushing, MN 56443
Listed by Michelle Carstensen of RE/MAX Results
$270,000
$359,900
25.0%1956 228th LN W, Mora, MN 55051
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$200,000
$139,900
43.0%TBD 460th LN, Palisade, MN 56469
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$382,000
$375,000
1.9%34358 State Highway 18, Finlayson, MN 55735
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$350,000
$344,900
1.5%935 Aspen LN, Montrose, MN 55363
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$408,000
$419,900
2.8%27938 104th ST NW, Zimmerman, MN 55398
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$50,000
$54,900
8.9%1xxx 230th AVE, Mora, MN 55051
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$272,500
$275,000
0.9%13018 Ulysses ST NE, Blaine, MN 55434
Listed by Michelle Carstensen of RE/MAX Results
$450,000
$449,900
13882 254th AVE NW, Zimmerman, MN 55398
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$200,000
$219,900
9.0%TBD Co Rd 82 NW, Brandon, MN 56315
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$165,000
$165,000
1998 280th AVE, Mora, MN 55051
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$335,000
$335,000
18539 Queen ST NW, Elk River, MN 55330
Listed by Michelle Carstensen of RE/MAX Results
$320,000
$329,900
3.0%2775 283rd AVE NW, Isanti, MN 55040
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$428,000
$439,900
2.7%2342 75th AVE, Princeton, MN 55371
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
$221,900
$239,900
7.5%1137 Mockingbird LOOP, Sartell, MN 56377
Listed by Michelle Carstensen of RE/MAX Results
$245,000
$249,900
2.0%72237 Markville RD, Sandstone, MN 55072
Listed by Chuck Carstensen of RE/MAX Results
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 417